Czym się zajmuję

Do mojego gabinetu zgłosić można się w poszukiwaniu pomocy chirurgicznej w rozmaitych schorzeniach męskiego układu płciowego.

Wśród wykonywanych przeze mnie operacji znajdują się m.in. zabieg usunięcia stulejki (obrzezanie), wydłużenie krótkiego wędzidełka, korekcje skrzywień i kształtu prącia, plastyki napletka, a także rekonstrukcje pourazowe.

Wykonuję także częściowe lub całkowite amputacje prącia oraz jąder, stosowane głównie w przypadku złośliwych chorób nowotworowych. Podejmuję się wszczepienia protez jader po orchidektomii lub we wrodzonym zaniku jąder, a także rekonstrukcji prącia (falloplastyka) po utracie narządu, przy jego niepełnym wykształceniu lub w zmianie płci z kobiety na mężczyznę (K →M).

Zajmuję się także leczeniem impotencji u mężczyzn. Do mojego gabinetu zgłosić mogą się zarówno Panowie, którzy chcą poddać się zabiegowi wazektomii (podwiązania nasieniowodów) jako trwałej i najskuteczniejszej metodzie męskiej antykoncepcji, jak również ci, którzy chcą odzyskać płodność po zabiegu poprzez odwrócenie wazektomii (wazowazostomia lub wazoepidydymostomia).

Pomagam również w pobieraniu plemników potrzebnych do inseminacji in vitro (IVF), zarówno w azoospermii (otwarta biopsja jądra microTESE, MESA, PESA, TESA) jak i po urazach, które uniemożliwiają naturalny wytrysk (elektroejakulacja).